JORNADA (22/05 - 28/05)

2.MAILA / 2ªDIVISION

lunes 27
21:00
riazor (h.natural)
deportivo de la coruña sad - mallorca r.c.d. sad
GOROSTEGI
porras rico
MERINO

2.B MAILARA IGOERA / ASCENSO A 2ª DIVISION B

domingo 26
11:00
complejo plazaola
beti kozkor ke - mallorca B
DIAZ
SERGIO
ZAMARBIDE

JUBENILEN ERREGE KOPA / COPA S.M.EL REY JUVENIL

sábado 25
17:30
zubieta (h.natural)
real sociedad s.a.d. - real racing club sad
AZCANO
RIVAS
FONTANILLO

EUSKADIKO JUBENILEN KOPA / COPA VASCA JUVENIL

miércoles 22
19:30
berio (h.artificial)
antiguoko k.e. - balmaseda f.c. s.d.
BERÉ
PORTELA
TEJADAS
viernes 24
19:45
unbe inf. (h.artificial)
eibar s.a.d. - gernika s.d.
HARO
ESCOLAR
CAGIGAS
sábado 25
12:00
usabal (h.artificial)
tolosa c.f. - basconia c.d.
OJEDA
AMIGORENA
BIDEGAIN
sábado 25
17:00
loinaz (h.artificial)
beasain s.d. - barakaldo c.f.
MATEOS II
VICUÑA
BARTOLOME

OHOREZKO ERREGIONAL MAILA / DIVISION DE HONOR REGIONAL

miércoles 22
19:30
zubipe (h.artificial)
hernani c.d. - deusto donostia f.t.
ARROYO
CESPEDES
VICENTE
viernes 24
20:30
zubieta (h.artificial)
deusto donostia f.t. - mutriku f.t.
ETULAIN
DE LA SOTA
BOICO
sábado 25
15:45
karla lekuona (h.natural)
oiartzun k.e. - real union club sad
TELMO
MARTINEZ
BARRADO
sábado 25
16:30
asti (h.natural)
zarautz k.e. - beti gazte k.j.k.e.
MACHIN
LUZARRAGA
MAESO
sábado 25
17:00
errotazar (h.artificial)
amaikak bat k.e. - hernani c.d.
VARGAS
RUBIO
DOMINGUEZ
sábado 25
17:00
agorrosin (h.natural)
bergara k.e. - elgoibar c.d.
MANZANO
YERROU
CARRIZO
sábado 25
17:00
ondartza (h.natural)
hondarribia f.e - mondragon c.f.
HUARTE
MIGUEL
SANZ
sábado 25
17:30
ibarra (h.artificial)
aretxabaleta k.e. uda - allerru k.j.k.e
MARTIARENA
SANTOS
PERSONA
sábado 25
17:30
unbe inf. (h.artificial)
eibar s.a.d. - anaitasuna c.d.
CARTE
CARBALLO
OTXOA
sábado 25
17:30
berazubi (h.natural)
tolosa c.f. - añorga k.k.e
MARCOS
CEREZAL
GONZALEZ

GORENGOEN MAILA 3.POSTUA / PREFERENTE 3ºPUESTO

sábado 25
16:30
garmendipe (h.natural)
lagun onak c.d. - touring ke
HIGUERA
ZUFIRIA
ETXEGARAI

GORENGOEN MAILA 14ºPOSTUA/ PREFERENTE 14ºPUESTO

sábado 25
17:30
mendibeltz (h.artificial)
orioko f.t. - zestoa k.b.
BEITIALARRANGOITIA
OTEGI
ABERRIETA

ERREGIONALA 1.MAILA FINALA / 1ª REGIONAL LIGA FINAL

sábado 25
17:30
berio (h.artificial)
sanpedrotarra f.e - axular k.k.e
BERISTAIN
LIZARDUY
OYARBIDE

1.ERREGIONALA KOPA / 1ª REGIONAL COPA

domingo 26
12:00
martutene (h.artificial)
amara berri k.e. - astigarragako mundarro fke
DELGADO
domingo 26
15:30
azkoagain (h.artificial)
aloña mendi k.e. - euskalduna s.d.
PAGUEY

1.ERREGIONALA 5.POSTUA / 1ª REGIONAL 5º PUESTO

domingo 26
17:00
unbe inf. (h.artificial)
urki c.d. - danena k.e.
VERDUGO
AYALA
NAVIO

JUBENILEN 1.MAILA LIGA FINALA / 1ª JUVENIL LIGA FINAL

sábado 25
16:30
iraeta (h.artificial)
tolosa c.f. - burumendi f.g.
ODRIOZOLA
CORTÉS
BRIZUELA

JUBENILEN 1.MAILA KOPA / 1ªJUVENIL COPA

sábado 25
16:30
ondartza-anexo (h.a.)
hondarribia f.e - amara berri k.e. a
TXASKO
sábado 25
17:00
harane (h.artificial)
usurbil f.t. - lengokoak k.e. a
ALCIBAR

KADETEEN OHOREZKO MAILA / CADETE DE HONOR

sábado 25
12:30
asti - txiki (h.artificial)
zarautz k.e. - danok bat
ARRILLAGA

KADETEEN 1.MAILA LIGA FINALA / 1ª CADETE LIGA FINAL

sábado 25
12:45
ipintza (h.artificial)
arrasate c.d. a - urki c.d. a
PELAEZ
GOIARAN
ACHUCARRO

KADETEEN 1.M KOPA / 1ª CADETE COPA

sábado 25
15:30
asti - txiki (h.artificial)
zarautz k.e. b - añorga k.k.e
VEGA
domingo 26
17:00
san jose obrero (h.a.)
san marcial c.d. a - zarautz k.e. a
BERT

OHOREZKO INFANTIL KOPAKO FINALA / FINAL INFANTIL DE HONOR COPA

sábado 25
16:00
zubieta (h.artificial)
beasain s.d. - trintxerpe k.e.
PABLOS
VILLAFRANCA
SOBRINO

OHOREZKO INFANTILEN 3.POSTUA/INFANTIL DE HONOR 3º PUESTO

sábado 25
12:30
herrera (h.artificial)
real union club sad - tolosa c.f.
ESTALA

OHOREZKO INFANTIL LIGA FINALA / FINAL INFANTIL DE HONOR LIGA

sábado 25
10:30
zubieta (h.artificial)
vasconia c.d. - antiguoko k.e.
UGALDE
PEÑA
URBINA

INFANTIL TXIKI ERRENDIMENDUA TXAP.FINALA / INF. TXIKI REND.CAMP.FINAL

sábado 25
11:00
harane (h.artificial)
tolosa - antiguoko k.e.
BRION
BENGOETXEA
ANDONEGI

INFANTIL TXIKI ERRENDIMENDUA TXAP.3.POSTUA / INF. TXIKI REND.CAMP. 3º.PUESTO

sábado 25
11:00
arratzain (h.artificial)
ordizia k.e. - kostkas ke
IGLESIAS

INFANTIL TXIKI PARTE HARTZEA IGOERA F./ INF.TXIKI PART. F.ASCENSO

sábado 25
11:00
elbarrena (h.artificial)
danena k.e. - beti ona c.d.
ALFONSO
sábado 25
11:00
karla lekuona-anexo
oiartzun k.e. - internacional c.d.
MIGUELTORENA
domingo 26
10:30
michelin (h.artificial)
ostadar s.k.t. - real union club sad
URMENETA
domingo 26
15:30
san jose obrero (h.a.)
san marcial c.d. - anaitasuna c.d.
OTERO

INFANTILEN 1.M KOPA / 1ª INFANTIL COPA

sábado 25
11:00
herrera (h.artificial)
sporting de herrera - tolosa c.f. a
ALVAREZ
sábado 25
12:30
berio (h.artificial)
santo tomas lizeoa k.e. - martutene k.e. a
AMEZQUITA

EMAKUMEZKOEN LURRALDE M. KOPA / FEMENINO TERRITORIAL COPA

sábado 25
19:00
zubieta (h.artificial)
real sociedad s.a.d. - tolosa c.f.
LIDIA

JUBENIL EMAKUMEZKOAK TXAPELDUN F./FEMENINO PREFERENTE F. CAMPEONAS

sábado 25
15:15
san miguel (h.artificial)
mutriku f.t. - hondarribia f.e
IBARGÜEN
sábado 25
18:00
rezola (h.artificial)
añorga k.k.e - hernani c.d.
UXUE
domingo 26
15:30
cesar benito (h.artificial)
intxaurdi k.e. - urnieta k.e.
NAIARA
domingo 26
17:30
azkoagain (h.artificial)
aloña mendi k.e. - beti gazte k.j.k.e.
PALACIOS

F. EMAKUMEZKOEN GORENGOEN KOPA/F. PREFERENTE COPA

sábado 25
15:30
berio (h.artificial)
santo tomas lizeoa k.e. - intxurre k.k.e.
ITXASO
sábado 25
16:15
ubitarte (h.artificial)
euskalduna s.d. - allerru k.j.k.e
VALDIVIA

EMAKUMEZK.KADETEEN 1.MAILA IGOERA / FEMENINO 1ª CADETE ASCENSO

sábado 25
09:00
usabal (h.artificial)
tolosa c.f. - eibar s.a.d.
PACHECO
sábado 25
12:00
errotazar (h.artificial)
amaikak bat k.e. - usurbil f.t.
OURAHOU
sábado 25
12:00
san juan* (h.artificial)
anaitasuna c.d. - zestoa k.b.
SOLABARRIETA
sábado 25
12:00
ondartza-anexo (h.a.)
hondarribia f.e - zarautz k.e. b
AINARA

EMAKUMEZK.KADETEEN 1.MAILA KOPA / FEMENINO 1ª CADETE COPA

sábado 25
10:30
igartza (h.artificial)
goierri gorri f.k. a - euskalduna s.d.
SOBAI
sábado 25
11:00
zarkumendegi (h.artificial)
astigarragako mundarro fke - luberri stl.
LUJAMBIO
sábado 25
17:30
azkoagain (h.artificial)
aloña mendi k.e. - leintz arizmendi k.e.
TURRIENTES
sábado 25
17:30
asti - txiki (h.artificial)
zarautz k.e. a - ilintxa s.d.
BELLIDO
domingo 26
10:30
cesar benito (h.artificial)
intxaurdi k.e. a - urnieta k.e.
UBIERNA
domingo 26
12:00
elbarrena (h.artificial)
danena k.e. - amara berri k.e.
URRUZOLA
domingo 26
12:00
cesar benito (h.artificial)
intxaurdi k.e. b - goierri gorri f.k. b
PAULA

EMAKUMEZKOEN INF.F-8 TXAP. FINALA / FEMENINO INF.F-8 CAMPEONES FINAL

sábado 25
12:30
ibarra (h.artificial)
leintz arizmendi k.e. - añorga k.k.e a
KIRIAN
sábado 25
16:00
azkoagain (h.artificial)
aloña mendi k.e. - antigua luberri k.e.
JAUREGI

EMAKUMEZKOEN INF.F-8 KOPA FINALA / FEMENINO INF.F-8 COPA FINAL

sábado 25
12:30
loinaz (h.artificial)
goierri gorri f.k. b - udarregi usurbil f.t.
MANSO
domingo 26
17:30
unbe sup. (h.artificial)
eibar s.a.d. - martutene k.e.
AROSA

ERRENDIMENDUZKO ALEBINA KANPORAKETAK // ELIMINATORIAS ALEVIN DE RENDIMIENTO

domingo 26
10:00
zubieta (h.artificial)
antiguoko k.e. - eibar s.a.d.
ROPERO
domingo 26
10:00
zubieta (h.artificial)
kostkas ke - vasconia c.d.
DEL SOLAR
domingo 26
11:00
zubieta (h.artificial)
3.eta 4. postua/ 3 y 4 puesto - 3.eta 4. postua/ 3 y 4 puesto
DEL SOLAR
domingo 26
11:00
zubieta (h.artificial)
finala/final - finala/final
ROPERO

HOBEKUNTZA ALEBINA FINALAK // ALEVIN PERFECCIONAMIENTO FINALES GANADOR

domingo 26
09:30
urnieta (h.artificial)
real union club sad - aizkorri goierri f.t.
OLANO
domingo 26
09:30
urnieta (h.artificial)
urola k.e. - amaikak bat k.e.
LAPAZARAN
domingo 26
10:05
urnieta (h.artificial)
perdedor - beti ona c.d.
LASTERRA
domingo 26
10:05
urnieta (h.artificial)
perdedor - billabona k.e.
OLANO
domingo 26
10:40
urnieta (h.artificial)
ganador - beti ona c.d.
LASTERRA
domingo 26
10:40
urnieta (h.artificial)
ganador - billabona k.e.
LAPAZARAN
domingo 26
11:15
urnieta (h.artificial)
3.eta 4. postua/ 3 y 4 puesto - 3.eta 4. postua/ 3 y 4 puesto
LASTERRA
domingo 26
11:15
urnieta (h.artificial)
5º y 6º puesto - 5º y 6º puesto
OLANO
domingo 26
11:45
urnieta (h.artificial)
finala/final - finala/final
LAPAZARAN

INFANTILEN LAGUNARTEKOA / AMISTOSO INFANTIL

sábado 25
11:00
unbe sup. (h.artificial)
eibar s.a.d. - aurrera de vitoria c.d.
OSA

Esc.Fed.Alev.

sábado 25
09:00
zubieta z5 (h.a.)
deutsche schule a - bizarain a
VISIERS
sábado 25
09:00
zubieta z5 (h.a.)
apain - amara berri h.i.
SAINT-GERONS
sábado 25
10:15
zubieta z5 (h.a.)
txoaskinak - bizarain d
TELLERIA
sábado 25
10:15
zubieta z5 (h.a.)
ikastola 6.a - ganador ikastola 6.a
SANTANA
sábado 25
11:30
zubieta z5 (h.a.)
arizmendi almen 6. - txingudi 6.b
DOLADO
sábado 25
11:30
zubieta z5 (h.a.)
altza h.i. s-j-c- - haiztegi 6.b
PERDIGUERO
sábado 25
12:45
zubieta z5 (h.a.)
orereta a - sukaldariak
SIMON
sábado 25
12:45
zubieta z5 (h.a.)
aingirak - gaintzuri 6 c
ROBLES
domingo 26
09:00
zubieta z3 (h.n.)
ganador (deutsche schule a- bizarain a) - ganador ikastola 6.a
PORTILLO
domingo 26
09:00
zubieta z3 (h.n.)
ganador (arizmendi almen6- txingudi 6 b) - ganador (aingiriak - gaintzuri)
MONSALVO
domingo 26
10:15
zubieta z3 (h.n.)
ganador (apain- amara berri h-i-) - ganador txoaskinak- bizarain d)
ELORZA
domingo 26
10:15
zubieta z3 (h.n.)
ganador (orereta a- sukaldariak) - ganador (altza h.i. s.j.c.- haztegi 6 b)
NAROA

COPA EUSKAL HERRIA KIROLA

martes 28
19:30
mojategi (h.artificial)
real sociedad s.a.d. - alaves s.a.d.
MERINO II
SAN JOSE
PAGUEY
Ya disponible la App CTA Gipuzkoa en Google Play
Disponible en Google Play