JARDUNALDIA (16/06 - 20/06)

EMAKUMEZKOEN 1. MAILA RFEF / 1ª DIV. RFEF LIGA IBERDROLA

sábado 19
11:30
unbe inf. (h.artificial)
eibar s.a.d. - sporting club huelva
4º árbitra
NEREA
domingo 20
17:00
zubieta (h.natural)
real sociedad s.a.d. - barcelona f.c.
4º árbitra
LIDIA

JUBENILEN EUSKADIKO LIGA / LIGA VASCA JUVENIL

miércoles 16
19:30
mendibeltz (h.artificial)
zarautz k.e. - ariznabarra c.d.
ARROYO
sábado 19
11:30
ibarra (h.artificial)
aretxabaleta k.e. uda - urdaneta c.d.
RUBIO
sábado 19
16:00
berio (h.artificial)
antiguoko k.e. c - laudio f. san rokezar c.d.
OLAIZOLA
sábado 19
17:00
karla lekuona (h.natural)
oiartzun k.e. - añorga k.k.e
FONTANILLO
domingo 20
11:00
felix garin (h.artificial)
arrupe chaminade c.d. - galdakao c.d.
ZAMARBIDE

KADETEEN EUSKADIKO LIGA / LIGA VASCA CADETE

miércoles 16
19:00
unbe inf. (h.artificial)
eibar s.a.d. - tolosa c.f.
ALONSO
sábado 19
16:30
berazubi (h.natural)
tolosa c.f. - eibar s.a.d.
OTXOA
domingo 20
11:00
zubieta (h.artificial)
real sociedad s.a.d. - leioa s.d.
YERROU

GORENGOEN MAILAKO FINALA / FINAL DE PREFERENTE

sábado 19
17:00
mintxeta (h.artificial)
zumaiako f.t. - urki c.d.
ZAMARRON
OYARBIDE
ROYUELA

GORENGOEN MAILA 3.POSTUA / PREFERENTE 3ºPUESTO

sábado 19
17:30
puio (h.artificial)
(APLAZADO) vasconia c.d. - beasain s.d.

GORENGOEN MAILA 5ºPOSTUA/ PREFERENTE 5ºPUESTO

sábado 19
16:30
herrera (h.artificial)
roteta c.d. - astigarragako mundarro fke
ESTALA
ETXANIZ
VALENCIA

GORENGOEN MAILA 7ºPOSTUA/ PREFERENTE 7ºPUESTO

sábado 19
11:00
mojategi (h.artificial)
mondragon c.f. - tolosa c.f.
IGLESIAS
ALEJOS
ZUFIAUR

OHOREZKO JUBENILEN LIGA FINALA / LIGA DE HONOR JUVENIL FINAL

miércoles 16
18:30
urnieta (h.artificial)
zumaiako f.t. - ekintza k.e.
ARRILLAGA
PORTILLO
NAIARA

JUBENILEN OHOREZKO MAILA 3. POSTUA/ JUVENIL DE HONOR 3º PUESTO

sábado 19
18:00
mendibeltz (h.artificial)
orioko f.t. - bergara k.e.
ROPERO

JUBENILEN OHOREZKO MAILA 5. POSTUA / JUVENIL DE HONOR 5º PUESTO

sábado 19
12:00
puio (h.artificial)
vasconia c.d. - tolosa c.f.
LIZASO

JUBENILEN OHOREZKO MAILA 7. POSTUA / JUVENIL DE HONOR 7º PUESTO

sábado 19
10:30
ondartza-anexo (h.a.)
hondarribia f.e - real union club sad
DELGADO

JUBENILEN 1.MAILA TXAPELDUN FINALA / 1ª JUVENIL CAMPEONES FINAL

sábado 19
16:00
zubipe (h.artificial)
añorga k.k.e - allerru k.e.
BERISTAIN
VALIENTE
MONSALVO

JUBENILEN 1.MAILA TXAPELDUN 3.Postua / 1ª JUVENIL CAMPEONES 3º Puesto

sábado 19
17:00
trintxer (h.artificial)
sanpedrotarra f.e - san marcial c.d. a
LAPAZARAN

JUBENILEN 1.MAILA TXAPELDUNA 5.Postua / 1ª JUVENIL CAMPEONES 5º Puesto

sábado 19
09:30
berazubi (h.natural)
tolosa c.f. - internacional c.d.
OTEGI

JUBENILEN 1.MAILA TXAPELDUNA 7.Postua / 1ª JUVENIL ASCENSO 7º Puesto

sábado 19
12:00
harane (h.artificial)
usurbil f.t. - sporting de herrera b
VERDUGO

JUBENILEN 1. MAILA TXAPELDUNA. 9 POSTUA / 1ª JUVENIL CANPEONES 9º PUESTO

jueves 17
19:30
asti - txiki (h.artificial)
zarautz k.e. a - urki c.d.
LIZARDUY

JUBENILEN 1M. TXAPELDUNA 11 POSTUA / 1ª JUVENIL CAMPEONES 11º PUESTO

sábado 19
11:30
gal (h.artificial)
real union club sad - segura k.e.
BERT

JUBENILEN 1M. TXAPELDUNA 13 POSTUA / 1ª JUVENIL CAMPEONES 13º PUESTO

viernes 18
17:30
felix garin (h.artificial)
arrupe chaminade c.d. a - soraluze c.f.
ETXEBESTE

JUBENILEN 1M. TXAPELDUNA 15 POSTUA / 1ª JUVENIL CAMPEONES 15º PUESTO

sábado 19
16:30
ipintza (h.artificial)
bergara k.e. - vasconia c.d.
PAGUEY

OHOREZKO KADETEEN FINALA / CADETE DE HONOR FINAL

sábado 19
18:00
fanderia (h.artificial)
real sociedad s.a.d. - arrupe chaminade c.d.
CEREZAL
SOBRINO
GAJATE

KADETEEN OHOREZKO 3.POSTUA / CADETE DE HONOR 3.PUESTO

domingo 20
11:30
altamira-anexo (h.a.)
ordizia k.e. - añorga k.k.e
ABERRIETA

KADETEEN OHOREZKO 5.POSTUA / CADETE DE HONOR 5.PUESTO

sábado 19
09:00
gal (h.artificial)
real union club sad - san marcial c.d.
DURAN

KADETEEN OHOREZKO 7 POSTUA / CADETE DE HONOR 7º PUESTO

jueves 17
19:15
unbe inf. (h.artificial)
urki c.d. - aretxabaleta k.e. uda
EL BATIOUI

KADETEEN 1.MAILA TXAPELDUN FINALA / 1ª CADETE CAMPEONES FINAL

domingo 20
11:30
jesus mª zamora (h.a.)
orioko f.t. a - gure txokoa k.k.e.
TOMÉ
CHOCANO
CAPEROCHIPI

KADETEEN 1. TXAPELDUN 3.postua / 1ª CADETE CAMPEONES 3º puesto

sábado 19
12:00
errotazar (h.artificial)
burumendi f.g. - real sociedad s.a.d.
CAGIGAS

KADETEEN 1. TXAPELDUN 5.postua / 1ª CADETE CAMPEONES 5º puesto

sábado 19
18:00
san jose obrero (h.a.)
dunboa eguzki c.d. a - trintxerpe c.d. a
BRION

KADETEEN 1. TXAPELDUNA 7.postua / 1ª CADETE CAMPEONES 7º puesto

sábado 19
12:00
ugalde-ventas (h.a.)
mariño c.d. a - idiazabal k.e.
JABALERA

KADETEEN 1. TXAPEPELDUNA 9.postua / 1ª CADETE CAMPEONES 9º puesto

sábado 19
11:00
rezola (h.artificial)
añorga k.k.e - danena k.e. a
ALBERDI

KADETEEN 1. TXAPEPELDUNA 11.postua / 1ª CADETE CAMPEONES 11º puesto

sábado 19
12:30
cesar benito (h.artificial)
lengokoak k.e. a - usurbil f.t. a
DEL SOLAR

KADETEEN 1. TXAPEPELDUNA 13.postua / 1ª CADETE CAMPEONES 13º puesto

sábado 19
12:00
asti - txiki (h.artificial)
zarautz k.e. a - ilintxa s.d.
CIA

KADETEEN 1. TXAPEPELDUNA 15.postua / 1ª CADETE CAMPEONES 15º puesto

sábado 19
10:00
unbe sup. (h.artificial)
urki c.d. a - arrasate c.d. a
ZUFIRIA

EMAKUMEZKOEN GORENGOEN / FEMENINO PREFERENTE

viernes 18
19:30
plazeta (h.artificial)
allerru k.e. - elgoibar c.d.
ADO
sábado 19
15:45
karla lekuona-anexo
oiartzun k.e. - santo tomas lizeoa k.e.
IBONE
sábado 19
16:00
errotazar (h.artificial)
mutriku f.t. - goierri gorri f.k.
CARRION
sábado 19
16:00
mendibeltz (h.artificial)
orioko f.t. - usurbil f.t.
URMENETA
domingo 20
10:00
cesar benito (h.artificial)
irauli bosteko k.k. - intxaurdi k.e.
IRUROZKI
domingo 20
11:30
ubitarte (h.artificial)
euskalduna s.d. - orereta kafea, f.c.
ANDREA
CTA Gipuzkoa-ren App dagoeneko dago erabilgarria Google Play-n
Disponible en Google Play